tłumaczenia niemiecki Allesklar Rybnik

Tłumaczenia medyczne

Tłumaczenia medyczne niemiecki

W trudnych dla Ciebie chwilach, jakimi są problemy zdrowotne, zwracając się do mnie z tłumaczeniami medycznymi z/na niemiecki, zyskujesz pewność najwyższej jakości usługi, dbałości o szczegóły tłumaczenia oraz gwarancję poufności. Powierzając mi: swoją historię choroby, kartę informacyjną, skierowanie na badania diagnostyczne, wypis ze szpitala i wszystkie pozostałe dokumenty medyczne – do tłumaczenia, możesz czuć się całkowicie bezpieczny!

Jako ekspertka bazująca na wieloletnim doświadczeniu w tłumaczeniach medycznych, które obfitują w specyficzną transformującą wraz z technologią terminologię, jestem niezawodna! Nie ma znaczenia, w jakim mieście mieszkasz, czy to Warszawa, Kraków, czy Wrocław, ponieważ tłumaczenia medyczne z/na niemiecki wykonuję również online.

Zapraszam Cię do skorzystania z bezpiecznej, niezawodnej usługi doświadczonego w tłumaczeniach medycznych tłumacza.

Szkolenia i tłumaczenia Niemiecki Rybnik

Poznaj mnie

Absolwentka filologii germańskiej z wynikiem bardzo dobrym, tłumacz przysięgły od 2007 roku, nauczycielka, prelegentka, organizatorka szkoleń dla firm i instytucji, pasjonatka języka niemieckiego – Magdalena Zasada.

Od ponad 20. lat z powodzeniem nauczam języka niemieckiego osoby w każdym wieku i o różnych stopniach zaawansowania. Dla swoich kursantów, firm i instytucji, przygotowałam bogatą ofertę szkoleń i kursów m.in. porozumiewania się po niemiecku językiem biznesowym.

Ponadto szybko i profesjonalnie przygotowuję tłumaczenia z/na język niemiecki niezależnie od dziedziny. Wyróżnia mnie odpowiedzialność, dbałość o szczegóły i bezpieczeństwo powierzonych treści. Moje tłumaczenia opierają się na zawsze aktualnym słownictwie branżowym i są przeze mnie drobiazgowo sprawdzane.

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług, na które daję gwarancję satysfakcji.

Dołącz do grona zadowolonych klientów.